Opublikowano Dodaj komentarz

Jak powstają drewniane klocki Hocki?

Drewno, wzornictwo, projekt, drewniane klocki

Hocki to nasza pasja. Zaczynając od projektu, poprzez ostatnie szlify, wkładamy w klocki całe swoje serce. Wysoka jakość i duże możliwości zabawy wymagają jednak zaawansowanych metod obróbki drewna i fachowej wiedzy. Z przyjemnością pokażemy Wam, jaką drogę przechodzą nasze drewniane klocki zanim staną się Wasze.

Czytaj dalej Jak powstają drewniane klocki Hocki?
Opublikowano Dodaj komentarz

Czy smartfon jest szkodliwy dla dzieci?

Czy smartfony są szkodliwe dla małych dzieci?

Wychowanie dzieci, to jedno z najtrudniejszych zadań dla rodzica — jednak gra jest warta świeczki. Oprócz wielkiej radości z patrzenia, jak dziecko prawidłowo się rozwija, dajemy naszemu maluchowi to, co najważniejsze — szczęśliwą przyszłość. Gdzie w tym wszystkim umiejscowić telefon? Nieuniknione, że w pewnym momencie życia naszej pociechy damy jej smartfona. Kiedy to zrobić? Czy limitować dostęp do telefonu? I najważniejsze pytanie: czy smartfon jest szkodliwy dla dzieci?

Czytaj dalej Czy smartfon jest szkodliwy dla dzieci?
Opublikowano 1 komentarz

Jak wybrać prezent dla dziecka? Poradnik w 3 słowach.

Zapewne niejeden rodzic czy dziadek zadał sobie pytanie: Jak wybrać prezent dla dziecka? Znaleźć odpowiedź nie jest łatwo, ponieważ nauczeni własnym doświadczeniem, kierują się zazwyczaj w stronę tradycyjnych zabawek, takich jak puzzle, planszówki czy drewniane klocki. Z drugiej jednak strony, nie chcąc wyjść na niemodnych lub starych, często sięgają po elektronikę taką jak telefony, tablety czy laptopy. Jaki jest zatem idealny prezent dla dziecka? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na to pytanie.

Czytaj dalej Jak wybrać prezent dla dziecka? Poradnik w 3 słowach.